Archives

Pokročilé kurzy obrábění

V6 Delmia Machining Courses představuje následující samostatně volitelné kurzy: DELMIA Extended Milling Machining Essentials, DELMIA Turning Machining Essentials,DELMIA Turning Machining Essentials, DELMIA NC Machine Simulation Essentials.

Základní kurzy obrábění

Naučíte se, jak používat různé společné funkce napříč všemi pracovními prostředími (workbanches) obrábění v DELMIA. Dále se naučíte základy tvorby a simulace dráhy nástroje a také jak vytvořit dráhy nástroje pro dvou, dva a půl a tříosé obráběcí operace.

Řízení projektů

Školení pro projektové manažery pracující v PLM systému ENOVIA, kteří se naučí používat hned několik specifických aplikací pro řízení projektů v čase.

Správa kusovníků a změnové řízení

Tento kurz je určen pro technology, kteří pracují s PLM systémem ENOVIA. Naučí se pracovat s klíčovou aplikací pro kusovníkové položky s názvem ENOVIA Engineering BOM Management.

Správa CAD dat

Kurz je určený zejména pro konstruktéry a je zaměřen na správu CAD dat v PLM systému ENOVIA.

Základní školení

V kurzu Základní školení se účastník seznámí se základní infrastrukturou PLM a funkcemi aplikace ENOVIA Collaboration and Approval Essentials.

CATIA V6 – Přechod z V5 na V6

Kurz CATIA V5 to V6 Transition je určen uživatelům využívajícím aplikaci CATIA V5 se zájmem přejít na novou platformu CATIA V6.

CATIA V6 – Základní školení

Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte např: Tvoření profilu, Part Design, Assembly design či Navrhování komplexních dílů, Řízení struktury složitějších sestav, Navrhování v prostředí sestavy...

CATIA V5 – Tvorba maker

Kurz s názvem CATIA V5 Automation nabízí informace o tvorbě maker za účelem automatizace funkční stavby systému CATIA na úrovni programovacích jazyků (Visual Basic, .net, CATIA VBA).

CATIA V5 – Administrace

Kurz s názvem CATIA V5 Administration nabízí informace o celkové správě a údržbě systému CATIA. Instalace, upgrady, odstraňování problémů a nastavení pro správný chod systému.