• PLM (Product Lifecycle Management)

  PLM je strategický obchodní přístup, který obsahuje konzistentní sadu řešení na podporu společného vytváření, řízení a používání informací o definici produktu ve výrobním podniku či korporaci. PLM zahrnuje a zpracovává informace od konceptu výrobku až do konce jeho životního cyklu, integraci lidí, procesů, podnikových systému a informací.

  PLM (Product Lifecycle Management)
 • Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)

  Každý dodavatel automobilového průmyslu nejen na našem trhu, pokud chce být úspěšný a spolupracovat se světovými výrobci osobních automobilů, musí respektovat určitá mezinárodní pravidla a normy plánování kvality při vývoji a zavádění do výroby nových výrobků a dílů. Všeobecně používanou normou v této oblasti je procedura APQP (Advanced Product Quality Planning), která plně popisuje kompletní proces vývojových fází nového výrobku, jeho osvojení a zavedení do sériové výroby a zpracování jeho významných změn.

  Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)
 • EXALEAD OnePart

  Exalead OnePart je inovativní a intuitivní rešení, jak urychlit vývoj nových výrobků a zvýšit produktivitu. Exalead OnePart je výkonný vyhledávací nástroj, který pomáhá inženýrům, konstruktérům, manažerům nalézt a opakovaně použít již existující konstrukční komponenty, případně jim velmi usnadňuje rozhodnutí, zda je skutečně nutné navrhnout a vyrobit zcela novou součástku a zatížit tak rozpočet projektu souvisejícími náklady.

  EXALEAD OnePart
Novinky
5.6.2015

Společnost DYTRON na každoročním setkání se zákazníky a obchodními partnery představila novinky ze světa 3D a PLM.

VÍCE INFO
12.3.2015

Firma 3Dconnexion přichází s první počítačovou myší, vytvořenou speciálně pro uživatele programů pro navrhování a tvorbu ve 3D. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi CadMouse a obyčejnou myší?

VÍCE INFO
9.3.2015

5. března se v Poděbradech uskutečnil seminář na téma Reverzní inženýrství v produktech Dassault Systemes. Společnost DYTRON na semináři představila, jak se s touto funkcionalitou pracuje přímo v CATII.

VÍCE INFO
Služby
Implementace PLM/CAD řešení

Firma DYTRON se v oblasti CAD/CAM zabývá prodejem a podporou 3DS systémů pro oblast konstrukce a PLM v různých průmyslových odvětvích.

VÍCE INFO
Servis a prodej výpočetní techniky

Hlavní náplní divize CENTRAL je prodej, instalace a servis výpočetní (PC) a kancelářské techniky, telekomunikačních zařízení a počítačových sítí.

VÍCE INFO
Školení PLM/CAD produktů

Společnost Dytron s.r.o je certifikovaným a zkušeným partnerem společnosti Dassault Systemes pro celou řadu produktů 3DExperience.

VÍCE INFO