sales@dytron.cz +420 555 531 111

O nás

NAŠE SPOLEČNOST

Společnost DYTRON nabízí více než 25 let zkušeností s poskytováním a nasazením CAD/CAM/PLM systémů společnosti Dassault Systèmes.

Pro naše zákazníky jsme spolehlivý a dlouhodobý partner v oblasti podpory a poradenství, školení a rozvoje znalostí, konzultací a implementací pro softwary CATIA, ENOVIA, DELMIA.

Poskytujeme jedinečné know-how v oblasti vývojových a konstrukčních činností a optimalizace firemních procesů. Opíráme se o vysoce kvalifikované a zkušené odborníky, kteří jsou prověřeni mnoha úspěšně realizovanými projekty.

OPTIMALIZUJEME PŘEDVÝROBNÍ PROCESY

Pomocí nástrojů na tvorbu a řízení životního cyklu výrobku (PLM) pomáháme optimalizovat procesy svých zákazníků s cílem zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Analyzujeme předvýrobní procesy, hledáme úzká místa a navrhujeme, jak životní cyklus vašich výrobků řídit efektivněji. Jsme odborníci na řešení pro automobilový a letecký průmysl a podniky v segmentu elektronika- elektrotechnika a energetika. Naše přidaná hodnota spočívá v hluboké znalosti procesů v podnicích z těchto oborů.

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

DYTRON s.r.o. je ryze českou a dlouhodobě ekonomicky stabilní firmou. Za více než 25 let na trhu na nás spoléhá více než 150 společností působících v automobilové průmyslu, leteckých firem, výrobců z oblasti elektroniky a elektrotechniky a dodavatelů do energetiky.

25 let zkušeností

Odbornost

153 spokojených zákazníků

Stabilní tým

 

Vedení společnosti

Jan Vokál

Jednatel společnosti

Josef Svoboda

Vedoucí obchodního oddělení

Michal Kopecký

Vedoucí technického oddělení

Tomáš Valoušek

Vedoucí vývojového oddělení

Vladimír Nagy

Vedoucí úseku pro průmyslová řešení

Radka Zouharová

Marketing

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás